6,5-palcový papierový stropný reproduktor zo sklenených vlákien v sivej farbe s vedierkom
Menovitá impedancia: 8Ω
Citlivosť: 90dB SPL@1m/W
Efektívny frekvenčný rozsah: 85Hz~20KHz
Materiál vedra: ABS materiál na ochranu životného prostredia, odolný, vodotesný, opaľovací krém
Materiál kužeľového papiera: Sklolaminátová kostra + NBR okraj
Sieťový kryt: Kov, proces lakovania, odolný voči vyblednutiu, odolný voči korózii, odolný voči oxidácii, odolný voči vode.
| 6,5" stropný reproduktor s ABS vedierkom | |
| Popis | Informácie |
| Rozmery (priemer × výška) | 280*190 mm |
| Tvar | Okrúhly tvar s ABS lyžicou |
| Typ | Koaxiálny reproduktor s ABS vedierkom |
| Hmotnosť (g) | 2,36 ±0,5 kg |
| Použitie: | Vnútorný |
| Materiál magnetu | Ferit |
| Priemer cievky (mm/palec) | 25 mm |
| Nominálna impedancia (Ω) | 8Ω |
| Frekvenčný rozsah (Hz) | 60 Hz ~ 20 kHz |
| Citlivosť (dB@1m/w) | 88 dB |
| Menovitý výkon (W) | 60W |
| Skreslenie (menej ako alebo rovné %) | 5% |
| MOQ | 1000 ks |
| LT | 50 DNÍ |





ACP je profesionálna reproduktorová jednotka, stropné, nástenné, nástenné a vonkajšie reproduktory pre domáce aj komerčné inštalácie. Vznikli sme v roku 2006. Spoločnosť má vlastný priemyselný park a automatizovanú výrobnú linku a online testovacie zariadenia. Máme senior dizajnérsky tím a vyspelý simulačný softvér. Zároveň máme aj dobre zvládnutý kvalitný tím. Udržiavame dlhodobú dobrú spoluprácu so známymi značkami v rôznych krajinách a regiónoch.


