Predstavenie produktu Vlastnosti Použitie:
Reproduktor sa skladá z membrány, kmitacej cievky, systému magnetického obvodu a rámu. Zvyčajne obdĺžnikové, kruhové, oválne, niektoré reproduktory vďaka použitiu látkovej membrány a kostrovej kmitacej cievky a získajú dobré nízke frekvencie, vysoký výkon a vysokokvalitné zvukové efekty. Podľa potrieb zákazníkov môže spoločnosť ACP odporučiť rôzne riešenia klaksónu, aby zákazníkom ušetrila dizajnový priestor a náklady.
Membrána prijíma medzinárodnú poprednú štruktúru akustického princípu a vysokokvalitnú fúziu polymérnych materiálov, zvukovú dutinu podľa požiadaviek zákazníka, založenú na elektroakustike, jedinečnom a dômyselnom dizajne, vyvinutom ultratenkom, ultravysokom, špeciálnom rozmere a iných neštandardných produktoch domáce a zahraničné známe podniky prispôsobené potrebám, získali dobrú povesť!



| 4-palcový vodotesný reproduktor | |
| Popis | Informácie |
| Rozmery (priemer × výška) | 105 * 105 * 58 mm |
| Tvar | Segmenty |
| Typ | Plnohodnotný vodotesný reproduktor |
| Hmotnosť (g) | {{0}}.378±0,5Kg |
| Použitie: | Vnútorné vonkajšie |
| Materiál magnetu | Ferit |
| Priemer cievky (mm/palec) | 20 mm |
| Nominálna impedancia (Ω) | 8Ω |
| Frekvenčný rozsah (Hz) | 50 Hz ~ 20 kHz |
| Citlivosť (dB@1m/w) | 84 dB |
| Menovitý výkon (W) | 20W |
| Skreslenie (menej ako alebo rovné %) | 5% |



