Tento 6.5-palcový čierny koaxiálny reproduktor je vodotesný a odolný voči vlhkosti a využíva vysokovýkonný feritový magnetický obvod, ktorý poskytuje vysoký výkon pre výstup s vysokým akustickým tlakom, ktorý dokáže skutočne reprodukovať čistý plný zvuk a bohaté basy.
Subwoofer používa polypropylénový kužeľový papier, okraj kužeľového papiera NBR.
Horn výškového reproduktora využíva vysoko výkonný magnet Ndfeb s vysokou hustotou toku a využíva sférickú membránu s titánovým filmom.



| 6,5" vodotesný koaxiálny reproduktor | |
| Popis | Informácie |
| Rozmery (priemer × výška) | 169 * 90 mm |
| Tvar | Okrúhle |
| Typ | Vodotesný koaxiálny reproduktor |
| Hmotnosť (g) | 1,45 ± 0,5 kg |
| Použitie: | Vnútorné/vonkajšie |
| Materiál magnetu | Ferit |
| Priemer cievky (mm/palec) | 30 mm |
| Nominálna impedancia (Ω) | 8Ω |
| Frekvenčný rozsah (Hz) | 50 Hz ~ 20 kHz |
| Citlivosť (dB@1m/w) | 90 dB |
| Menovitý výkon (W) | 100W |
| Skreslenie (menej ako alebo rovné %) | 5% |
| MOQ | 1000 ks |
| LT | 45 DNÍ |
ACP je profesionálna výroba audio reproduktorov.
Vznikli sme v roku 2006. Spoločnosť má vlastný priemyselný park a automatizovanú výrobnú linku a online testovacie zariadenia. Máme senior dizajnérsky tím a vyspelý simulačný softvér. Zároveň máme aj dobre zvládnutý kvalitný tím. Udržiavame dlhodobú dobrú spoluprácu so známymi značkami v rôznych krajinách a regiónoch.
Tešíme sa na spoluprácu s vašou spoločnosťou a úprimne vás a váš tím pozývame na návštevu našej továrne na návštevu v teréne a poradenstvo.



