6.5-palcový reproduktor jednotky s čiernym kovovým rámom, externý magnetický vylepšený výkon. Použitie trojitého pohára na rozšírenie šírky pásma, nízka hmotnosť papiera kužeľového papiera, zlepšenie citlivosti.



| 6,5" širokopásmový reproduktor | |
| Popis | Informácie |
| PN | W6518R |
| Rozmery (priemer × výška) | 165 * 67 mm |
| Tvar | Okrúhle |
| Typ | Reproduktor s plným rozsahom |
| Hmotnosť (g) | {{0}},512±0,5Kg |
| Použitie: | Vnútorný |
| Materiál magnetu | Ferit |
| Priemer cievky (mm/palec) | 20 mm |
| Nominálna impedancia (Ω) | 4Ω |
| Frekvenčný rozsah (Hz) | 70 Hz ~ 20 kHz |
| Citlivosť (dB@1m/w) | 94 dB |
| Menovitý výkon (W) | 6W |
| Skreslenie (menej ako alebo rovné %) | 5% |
| LT | 45 DNÍ |
| MOQ | 3000 KS |
ACP je profesionálna výroba audio reproduktorov.
Vznikli sme v roku 2006. Spoločnosť má vlastný priemyselný park a automatizovanú výrobnú linku a online testovacie zariadenia. Máme senior dizajnérsky tím a vyspelý simulačný softvér. Zároveň máme aj dobre zvládnutý kvalitný tím. Udržiavame dlhodobú dobrú spoluprácu so známymi značkami v rôznych krajinách a regiónoch.
Tešíme sa na spoluprácu s vašou spoločnosťou a úprimne vás a váš tím pozývame na návštevu našej továrne na návštevu v teréne a poradenstvo.



