3.5-palcový vodotesný reproduktor s binaurálnym rámom a papierovým kužeľovým rámom
Vlastnosti: Jeho stredný rozsah je veľmi stabilný, basový potenciál 115Hz, frekvenčná šírka do 20KHz, materiál PP polyester, možno nazvať vodotesnými odborníkmi.
Aby sme dosiahli dobrý vodotesný efekt, musíme venovať pozornosť inštalačným zručnostiam a odviesť dobrú prácu pri tesnení.
ACP je profesionálna výroba audio reproduktorov.
Začali sme v roku 2006. Spoločnosť má vlastný priemyselný park a automatizovanú výrobnú linku a online testovacie zariadenia. Máme senior dizajnérsky tím a vyspelý simulačný softvér. Zároveň máme aj dobre zvládnutý kvalitný tím. Udržiavame dlhodobú dobrú spoluprácu so známymi značkami v rôznych krajinách a regiónoch.



| 3,5 palcový reproduktor do auta | |
| Popis | Informácie |
| Rozmery (priemer × výška) | 90 * 48 mm |
| Tvar | Okrúhle |
| Typ | Kompletný reproduktor do auta |
| Hmotnosť (g) | {{0}}.402±0,5Kg |
| Použitie: | Zadný reproduktor do auta |
| Materiál magnetu | Ferit |
| Priemer cievky (mm/palec) | 20 mm |
| Nominálna impedancia (Ω) | 4Ω |
| Frekvenčný rozsah (Hz) | 115Hz~20KHz |
| Citlivosť (dB@1m/w) | 85 dB |
| Menovitý výkon (W) | 10W |
| Skreslenie (menej ako alebo rovné %) | 5% |
| LT | 45 DNÍ |
| MOQ | 3000 KS |


