6,5 "koaxiálny reproduktor do auta, dizajn veľkého kalibru, ďalej zlepšuje kvalitu zvuku, silné vibrácie, ďalej zlepšuje celkovú nízku frekvenciu.
Nasleduje novovyvinutý 6,5" subwooferový reproduktor s vysokovýkonným dizajnom s dlhým zdvihom.
Vďaka vyvýšenému dizajnu výškového reproduktora je zvuk hladký a jemný a výškový reproduktor je jasný a kovový.
Vysoko kvalitný PP kužeľový papier a gumový okraj, odolnosť voči vysokej teplote, proti starnutiu.
Vyberte čisto medené koncovky, aby ste zabezpečili prenos signálu a jednoduchú obsluhu.



| 6,5 palcový koaxiálny reproduktor do auta | |
| Popis | Informácie |
| Rozmery (priemer × výška) | 167 * 70 mm |
| Tvar | Okrúhle |
| Typ | Koaxiálny reproduktor do auta |
| Hmotnosť (g) | {{0}},75±0,5Kg |
| Použitie: | Zadný reproduktor do auta |
| Materiál magnetu | Ferit |
| Priemer cievky (mm/palec) | 25 mm |
| Nominálna impedancia (Ω) | 4Ω |
| Frekvenčný rozsah (Hz) | 55 Hz ~ 20 kHz |
| Citlivosť (dB@1m/w) | 88 dB |
| Menovitý výkon (W) | 10W |
| Skreslenie (menej ako alebo rovné %) | 5% |
| LT | 45 DNÍ |
| MOQ | 3000 KS |
ACP je profesionálna výroba audio reproduktorov.
Vznikli sme v roku 2006. Spoločnosť má vlastný priemyselný park a automatizovanú výrobnú linku a online testovacie zariadenia. Máme senior dizajnérsky tím a vyspelý simulačný softvér. Zároveň máme aj dobre zvládnutý kvalitný tím. Udržiavame dlhodobú dobrú spoluprácu so známymi značkami v rôznych krajinách a regiónoch.



